KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 13835515
nr 1383 5515
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Blandteknik / collage, Kvinna. Signerad, 99x69, yttermått inklusive ram: 102x72 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:31:56
1.600 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.600 kr
4.000 kr
6
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
6
4.400 kr
4.400 kr
6
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
6
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas